od 155 NOK/h

Bez znajomości języka Norwegia praca na produkcji rowerów od zaraz Sandnes 2019

  • Miasto lub region: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 17:13

Fabryka z Sandnes szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii na produkcji rowerów. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języków dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie części rowerowych, ale też samych rowerów, a następnie ich pakowanie;
  • kontrola jakości;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez koordynatora.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętności techniczne;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę z ubezpieczeniem, opłacaniem składek oraz świadczeń;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz dokładne szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie w pokojach dwuosobowych;
  • najpierw umowa próbna na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • polskojęzycznego przełożonego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

soknadansatte@fast-email.com z podaniem tytułu: „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-sandnes-2/

ID ogłoszenia: 8895d024fb410068

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Norwegia praca na produkcji rowerów od zaraz Sandnes 2019”

  1. Proszę o kontakt 668-435-019