do uzgodnienia

Bez języka Norwegia praca od zaraz Bergen na magazynie z częściami samochodowymi

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:00

Od zaraz opcja pracy w Norwegii na magazynie dla kandydatów bez języka. Chętnie zatrudnimy pracowników w hurtowni części samochodowych z Bergen przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w nowoczesnej hurtowni z częściami do samochodów
  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację baz danych
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • zdolność pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w Norwegii
  • pomoc w znalezieniu kwatery
  • dobre zarobki wypłacane na konto co miesiąc
  • pomoc polskiego konsultanta
  • ubezpieczenie pracownicze
  • szansę na nabywanie nowych umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 04/2017”

Wymagane jest osobiste podpisanie umowy przez osoby zatrudnione w Szczecinie przed wyjazdem.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-czesciami-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 46158f8948403712