162,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca 2021 od zaraz dla pomocy kuchennej w Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2021 16:31

Restauracja z Lillehammer poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • pracownik będzie zajmował się obróbką składników oraz przynoszeniem ich na kuchnię;
  • do zadań będzie należało obsługiwanie urządzeń kuchennych;
  • praca na zmywaku;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość wykupienia posiłków w cenie 100 NOK na dzień.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/007/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-lillehammer/

ID ogłoszenia: 43160ddcbe37888c