168 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz jako pomoc kuchenna Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2019 19:50

Restauracja z Drammen poszukuje chętnych do pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatnie zapewnione przez pracodawcę i atrakcyjna stawka godzinowa.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac pomocniczych;
  • przygotowywanie składników, zmywanie naczyń, dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy, a także obsługiwanie różnych urządzeń kuchennych;
  • przyrządzanie niezbyt skomplikowanych dań;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • dużym atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie bezpłatnie;
  • pełne i bezpłatne wyżywienie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • umowę na pół roku;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweskie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Aplikować można na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem nazwy stanowiska: nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 7835c7fe112408e7

7 komentarzy na “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz jako pomoc kuchenna Drammen”

  1. jestem zainteresowany. Jestem w Norwegii.

  2. Hello, I come from Poland, I live in Svelvik and I looking for a job
    That’s my phone 47731376
    Please contact with me🙂

  3. Serafina na 18 marca 2019 @ 17:59

    Witam . jestem zainteresowana oferta pracy na stanowisku pomocy kuchennej.
    Po szkole cukierniczej z certyfikatem oraz kilkuletni doświadczeniem na kuchni.

  4. hi. i’m interested. 797176517. experience after working or 6 years in uk on similar position.

  5. Dzień dobry, jestem zainteresowaną pracą. Mogę zacząć od zaraz. Jestem już w Oslo 🙂

  6. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na 21 maja 2019 @ 03:45

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku pomocy kuchennej , jestem po zawodzie

  7. Szukam pracy w Horten w gastronomi .