do uzgodnienia

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na budowie jako malarz Bergen lub Stavanger

  • Miasto lub region: Bergen lub Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2019 02:13

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na budowie jako malarz. Zatrudnienie 2019 dla Polaków w Bergen lub Stavanger z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja: Bergen lub Stavanger.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie malował mieszkania i elewacje, nakładał i szlifował gładź, tapetował oraz przygotowywał powierzchnie pod malowanie.

Wymagania:

  • nie jest potrzebny j. norweski, ale wymagany jest j. angielski w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w pracy malarza.

Oferujemy:

  • norweskie warunki umowy;
  • od 160 godzin pracy miesięcznie + możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • norweską umowę oraz pełne świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 205 NOK brutto/h, ale z czasem wynagrodzenie wzrasta;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK mc;
  • pracodawca opłaca bilety lotnicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim należy przesłać na adres: office@eastgaterecruitment.com z podaniem tematu: “Malarz Norwegia”.

Do CV należy dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/malarz-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-w-budownictwie-z-j-angielskim-bergen-lub-stavanger/

ID ogłoszenia: 2095d7a8266e5173