155 NOK /h

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na produkcji czekolady w Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 00:14

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Oslo dla Polaków na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca w manufakturze czekolady przy jej produkcji;
  • najpierw pracownik przejdzie dokładne szkolenie pracownicze, a następnie zostanie przydzielony do pracy przy obsłudze maszyn, kontrolowaniu jakości, pakowaniu, a czasami także ozdabianiu;
  • na początku prace te mają charakter pomocniczy.

Wymagania:

  • zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zdyscyplinowanie;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki, np. na pokrycie kosztów zamieszkania;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • norweską umowę na czas próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 4000 NOK na mc, które zapewnione jest tylko na okres próbny.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy wysłać na adres: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/10/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 555dc2de4d888a2

3 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na produkcji czekolady w Oslo 2019”

  1. jestem zainteresowany ofertą pracy tel 788827590

  2. Jestem zainteresowany Państwa oferta proszę o kontakt.
    Mój Nr 516894130
    e-mail: aremic@op.pl
    Pozdrawiam.

  3. Witam jestem zainteresowany oferta mam doswiadczenie w produkcji czekolady Milka w niemczech.Aktualnie mieszkam w oslo moj numer +4796678444 e-mail: klica@interia.pl