171 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na produkcji lodów fabryka Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 21:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji lodów. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Gjelleråsen bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråsen.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji lodów;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • obsługa urządzeń;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie też kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • dokładność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • wydajność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • płatne zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych;
  • umowę na pół roku z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

https://bit.ly/rekrutacja-norwegia2022 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2022”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-gjellerasen-2022/

ID ogłoszenia: 48162d6e5d0873b5