168,40 NOK/h brutto

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu perfum Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2017 04:04

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Aktualna propozycja zatrudnienia w zakładzie z Oslo przy pakowaniu perfum.

Stanowisko: pakowacz perfum

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 168,40 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie kosmetycznym będzie polegała na przygotowywaniu zestawów prezentowych
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie perfum pojedynczo lub z innymi artykułami do ozdobnych pudełek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zakładaniem zabezpieczeń, foliowaniem oraz umieszczaniem opakowań w kartonach

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • zaletą będzie doświadczenia na magazynie
  • pracowitość oraz sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta z Polski
  • pomoc w szukaniu mieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na czas określony
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 023/09/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 70359ce8f31dca06

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu perfum Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowana tą oferta pracy. Moj nr tel 889 290 070

  2. Jestem zainteresowana proszę o kontakt.

  3. Proszę o kontakt na 13 października 2017 @ 21:27

    Proszę o kontakt 518687782

  4. Witam jestem zainteresowana praca mieszkam w oslo