do ustalenia

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz sprzątanie mieszkań Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2017 02:56

Zatrudnimy chętnie przy sprzątaniu mieszkań, domów oraz biur na terenie Stavanger. Od zaraz praca w Norwegii dla sprzątaczki bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych oraz domów i mieszkań prywatnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się czyszczeniem łazienek i kuchni, wycieraniem kurzu, zmywaniem, odkurzaniem oraz robieniem prania

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność szybkiej adaptacji do nowych warunków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • szkolenia wdrażające
  • bezpłatne dojazd do pracy i z powrotem
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

office@dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-biur-stavanger/

ID ogłoszenia: 76359b858ba60ae1

4 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz sprzątanie mieszkań Stavanger”

  1. Witam,nazywam się Dina Rybarska,pilnie poszukuje pracy przy sprzątaniu,od zaraz,nie stety nie znam języka angielskiego,ale uczę się norwezkiego,5lat sprzątałam prywatne domy i mieszkania w Warszawie,mam doswiadczenię,przyjechałam tu z dzieckiem do męża,dla tego podejmę każdą pracę,z góry dziękuję i pozdrawiam.

  2. Czy praca jeszcze aktualna.jestem zainteresowana

  3. Witam poszukuję pracy od zaraz mam doswiadczenie w sprzątaniu 19 lat pracy jako sprzątaczka blok operacyjny niestety nie znam języka angielskiego .Dyspozycyjność sumienność.

  4. Witam, poszukuje pracy terenie Oslo.
    Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód, sprzątałam wcześniej dom jednorodzinny w Rzymie oraz sezonowo w Hotelu. Szybko się uczę, jestem sumienna pracowita i uczciwa osoba. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam