135 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca pomoc kuchenna w restauracji od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:17

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii bez znajomości języka, jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie aktualne od zaraz w restauracji z Oslo z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 135 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie obsługiwanie gości, przygotowywanie składników, przynoszenie do kuchni różnych rzeczy, podawanie oraz praca na zmywaku itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zwinność i elastyczność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zdobywanie doświadczenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pomoc-kuchenna-w-restauracji-z-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 2565cb6e7ea0c4ce

2 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca pomoc kuchenna w restauracji od zaraz Oslo”

  1. Aleksandra Socha na 24 kwietnia 2019 @ 17:42

    Witam serdecznie,czy oferta nadal aktualna? Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz.Proszę o informację.

  2. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na 21 maja 2019 @ 03:43

    WItam czy ogłoszenie jest nadal aktualne>