169 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:06

Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka. Pracodawca z Sandefjord zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie i przepakowywanie kosmetyków;
  • kontrolowanie jakości oraz zdejmowanie z linii i pakowanie produktów.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zaangażowanie w wypełnianie zadań;
  • zręczność;
  • szybkość i zwinność;
  • elastyczność;
  • energiczne podejście do pracy;
  • możliwość zatrudnienia się na 6 miesięcy albo dłużej.

Oferujemy:

  • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • płacenie podatków, a także odprowadzanie składek;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie od 4000 do 5000 NOK na miesiąc;
  • pakiet startowy, czyli kartę sim do telefonu, słownik i rozmówki.

Aplikacja:

CV w języku angielskim należy przesłać na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk/010/2019.

Konieczne jest też dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Osobiste podpisanie umowy następuje w Gdańsku.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-sandefjord/

ID ogłoszenia: 5145c4a060f2efa9

9 komentarzy na “Bez znajomości języka Norwegia praca przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Sandefjord”

  1. Norbert Jankowski na 25 stycznia 2019 @ 21:50

    Witam serdecznie,
    Czy adres mailowy podany w ogłoszeniu jest aktualny ?
    Dostaję zwrot, że nie ma takiego adresu.

    Pozdrawiam,
    Norbert Jankowkski
    883 79 56 44

  2. Witam , 2 STUDENTÓW z dobrym angieslkim sprawynych i zmotywowanych , aby wyejchac na minimum 6 miesiecy , prosze o kontakt ( bo mail mam zblokowany i bąłd wyskakuje) pawestiller@gmail.com , 516-064-143

  3. Proszę o kontakt +47 405 72 316

  4. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt

  5. Jestem zainteresowana

  6. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt mailowy.

  7. Jestem zainteresowana

  8. Proszę o kontakt

  9. 663658071 proszę o kontakt