167 NOK/h brutto

Bez znajomości języka Norwegia praca w Haugesund pakowanie ryb od zaraz

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2015 17:39

Od zaraz zatrudnimy 5 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii, Haugesund przy pakowaniu łososia wędzonego. Zatrudnienie tymczasowe do końca roku 2015.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Haugesund
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 5
Numer referencyjny: pr/007/2015

Zadania:
– pracownik filetuje ryby, kroi je na kawałki, a następnie waży
– zajmuje się również pakowaniem łososia
– kontrolowanie jakości produktów
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– spostrzegawczość
– dobra ogólna sprawność ruchowa
– gotowość do wjazdu od zaraz
– pozostanie w Holandii do końca roku 2015
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– gotowość podjęcia pracy w niesprzyjających warunkach (niska temperatura i zapach ryb)
– szybkość, elastyczność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wyrobienie norm dziennych
– przyjazd autem będzie mile widziany
– podpisanie umowy w Gdańsku

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania blisko pracy w cenie 4000 NOK/mc (koszty potrącone z wynagrodzenia)
– umowa zostaje podpisana bez pośredników
– na miejscu pomagamy w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych
– szkolenia wprowadzające w tym przeszkolenie z BHP
– strój do pracy jest zapewniony

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania CV napisanego po angielsku na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net z tematem: pr/007/2015
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-lososia-bez-jezyka-haugesund-wrzesien-2015/

ID ogłoszenia: 18655e6e54c6615c

2 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca w Haugesund pakowanie ryb od zaraz”

  1. Dawid Paweł na 16 września 2015 @ 00:53

    Witam Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt 663564468

  2. Witam, jestem zainteresowana praca. Mogę zacząć od zaraz. Znajomość języka angielskiego, doświadczenie na linii produkcyjnej sera, ciastek. Kontakt : +48 883 003 292