162,80 NOK/h brutto

Bez znajomości języka Norwegia praca w Oslo na produkcji w fabryce karmy dla zwierząt

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:21

Kierownik fabryki karmy dla zwierząt szuka osób do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo na linii produkcyjnej przy pakowaniu artykułów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 162,80 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 2
Start: od zaraz
Numer referencyjny: nw/024/15

Zadania:
– należy dokładnie łączyć mieszanki produktów
– pakowanie karmy według określonej wagi
– zajmowanie się obsługą maszyn znajdujących się na hali
– kontrolowanie procesu produkcyjnego
– porządkowanie stanowiska
– oraz inne zadania

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zdolności matematyczne (szybkie przeliczanie jednostek miar i wag)
– dobre zdrowie
– możliwość przenoszenia ciężkich przedmiotów (do 30 kg)
– wyjazd od zaraz
– zmotywowanie do pracy fizycznej
– chęć podjęcia zatrudnienia za granicą
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– zdolność do pracy w zespole kilkuosobowym
– miłe usposobienie

Oferujemy:
– legalną pracę na okres do 3 miesięcy
– po wygaśnięciu kontraktu możliwość przedłużenia umowy
– oferujemy miejsce do zamieszkania w cenie około 4500 NOK (zostaje potrącone z wynagrodzenia)
– przeszkolenie z BHP
– każdemu pracownikowi zapewniamy szkolenia wprowadzające do zawodu
– strój do pracy
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: norwayworker@europe.com w temacie proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 20555a58eb7f3288

7 komentarzy na “Bez znajomości języka Norwegia praca w Oslo na produkcji w fabryce karmy dla zwierząt”

  1. Piotr Stroynowski na 16 lipca 2015 @ 16:55

    Dwóch chłopaków gotowych do pracy proszę o kontakt tel. 793878870. Jesteśmy komunikatywni pracowici i posiadamy doświadczenie w pracy zespołowej również na produkcji.

  2. Radosław na 16 lipca 2015 @ 19:58

    Witam interesuje mnie praca czekam na kontakt 796-965-967

  3. Jestem zainteresowany oferta mam doswiadczenie w pracy na tasmie produkcyjnej mam juz 12 letnie doswiadczenie nie choruje,Przestrzegam zasad BHP .Jestem sumienny ,uczciwy,chetnie pracuje w nadgodzinach,tel668654110 tomek79100@wp.pl . Prace moge podjąc od zaraz pozdrawiam i prosze o kontakt.

  4. Przyzwyczajony do ciężkiej pracy ( pracuje jako górnik przy drążeniach i zabudowie ) posiadający rodzinę, której chce zapewnić dobre życie, bez nałogów, zmotywowany i zdrowy. Posiadam duże doświadczenie przy robotach wykończeniowych (gładzie, regipsy, glazura, malowanie, montaże drzwi i okien itp.) – Podejmę odpowiednią pracę na 3 miesiące lub dłużej. tel. 665157555

  5. Witam jestem zainteresowany angielski komunikatywny 2 lata mieszkalem w Londynie w polsce 7 lat na produkcji moj numer 721030146

  6. Witam
    od niedawna jestem w Oslo poszukuję pilnie pracy znam język angielski posiadam prawo jazdy i samochód jestem bardzo zainteresowany pańską ofertą proszę o kontakt telefoniczny + 47 96875864 lub
    +48 883359988 e-mail : auto-odnowa@wp.pl 🙂

  7. pwisniewski1984 na 9 sierpnia 2015 @ 18:28

    Dzien dobry jestem zainteresowany praca mowie po angielsku i jestem w trakcie nauki norweskiego.pracowalem na produkcji oraz jako pakowacz.bez problemu przeliczam miary i wagi nauczylem sie tego w szkole technicznej.jestem gotowy do wyjazdu.zalezy mi na pracy z mozliwoscia przedluzania kontraktu.jestem uczciwy,sumienny,silny,szybko sie ucze nowych zadan,bez nalogow.prosze o odpowiedz na e-mail:nova103@wp.pl lub tel.+48 792 516 303