do ustalenia

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2015 14:08

Firma sprzątająca zatrudni od zaraz pracowników sprzątających bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo przy sprzątaniu biur. Aktualne od połowy lutego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od połowy lutego

Zadania:
Zadaniem osoby sprzątającej jest utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i zadbanie o ogólny wygląd powierzonych jej pieczy pomieszczeń. Pracownik musi zwracać uwagę aby rzeczy prywatne pracowników zostały na biurku w określonym porządku.

Wymagania:
– możliwość pracy w godzinach wieczornych
– chęć do pracy w grupie osób
– niekaralność zaświadczona dokumentem
– angielski na dobrym poziomie
– przestrzeganie zasad ustalanych odgórnie przy każdym zleceniu
– doświadczenie będzie atutem
– dokładność, sumienność, obowiązkowość
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– chęć wypracowania nadgodzin

Oferujemy:
– pracę w godzinach wieczornych od 16 do 22
– dwa dni wolne w tygodniu
– możliwość dorobienia w trakcie dnia przy innych zleceniach
– niezbędny sprzęt do sprzątania jest zapewniony
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– szkolenia pracownicze
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule wpisując: sprzątanie biur, Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-biur-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 21954d382b88f28c

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur Oslo”

  1. marzena28 na 12 lutego 2015 @ 16:24

    Witam jestem zainteresowana. pani ogloszeniem. mam doswiadczenie bo juz pracowalam. w norwegi przy sprzataniu i wuem ze to jest cieszka praca ale ja sie nieboje pracy i jestem gotowa przyleciec jesli ogloszenie nadal jest aktualne to prosze o kontakt e tedy udzieke. bluzej infirmacje 48507395675 pozdrawiam Marzena