od 196 NOK brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii sprzątanie i dezynfekcja powierzchni od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 września 2021 01:05

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie i dezynfekcja miejsc publicznych oraz komercyjnych, np. dworców, przystanków i galerii handlowych;
  • praca wykonywana jest w zespole.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć brania godzin nadliczbowych;
  • rzetelność;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • próbną norweską umowę z opcją jej przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • strój służbowy;
  • szkolenie pracownicze;
  • środki ochrony osobistej;
  • zwrot kosztów za zrobienie testu na Covid-19.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-sprzataniu-i-dezynfekcji-oslo/

ID ogłoszenia: 158613adc0445a5a