156,60 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia dla par pakowanie czekoladek od zaraz w Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2021 00:04

Przy pakowaniu czekoladek możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par w Lillehammer bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie dbanie o jakość produktów, a także pakowanie czekoladowych pralinek lub figurek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 – 3000 NOK na mc w zależności od lokalizacji/standardu;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dodatki do pensji podstawowej;
  • norweską umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7035ff4be315077c