152,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia na produkcji pizzy mrożonej od zaraz Bergen 2020

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2020 18:22

Fabryka z Bergen poszukuje od zaraz osób do pracy w Norwegii na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 152,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przydzielany do zadań na różnych etapach produkcji, czyli samodzielne przygotowywanie składników, obsługa maszyn, kontrolowanie jakości, dzielenie składników na porcje, smarowanie blatów ciasta sosami, pakowanie, a także foliowanie itp. – zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na ;podobnym stanowisku;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • strój roboczy oraz środki ostrożności;
  • dokładne szkolenie pracownicze i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-jezyka-bergen-2020/

ID ogłoszenia: 7405e1dba770c203