175 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz na magazynie z żywnością Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 04:14

Hurtownia spożywcza z Oslo posiada wakat na stanowisku komisjonera. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier – Komisjoner
Start: od zaraz
Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godzinę pracy
Miasto: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie dostaw – w tym rozładunek towarów na magazynie, kontrola jakości, przeliczanie i rozkładanie na półkach
  • zbieranie zamówień dla klientów z użyciem skanera ręcznego a także wózka paletowego

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • wysoką sprawność fizyczną
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, odpowiedzialność, pracowitość

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie z BHP, systemu informatycznego oraz wprowadzenie w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4500 NOK od miesiąca
  • przejrzystą umowę norweską wraz ze wszelkimi świadczeniami i ubezpieczeniem

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza:

Konieczne jest prawidłowe oznaczenie opcji: “Magazynier / Komisjoner Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 870582277798910a

9 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz na magazynie z żywnością Oslo”

  1. Witam mam doświadczenie na magazynie i pracę ze skanerem.
    Doświadczenie zdobyłem w Holandii
    Proszę o kontakt +48 697 278 543

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Pracuje obecnie w Niemczech jako komisjoner. Proszę o kontakt. darkus.85@wp.pl

  3. Przemysław na 13 listopada 2016 @ 10:43

    Witam.Mam 33 lata,posiadam doświadczenie w pracy na magazynie,obecnie przebywam w Oslo.Jeżeli ogłoszenie jest aktualne proszę o kontakt e-mail.

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w hurtowni spożywczej w Oslo.
    Mam czteroletnie doświadczenie w pracy na magazynie spożywczo-nabiałowym jako komisjoner, jezdziłem na reach tracku. tel +48 793243652

  5. Witam mam doświadczenie na magazynie i pracę ze skanerem.
    Doświadczenie zdobyłem w Niemczech, Polsce, Holandii.
    Proszę o kontakt + 49 157512070007 lub +47 96879249.

  6. Witam , posiadam doświadczenie w pracy na magazynie ( kompletowaniu zamowien) , posiadam także uprawnienia na wózek wysokiego składowania.
    Obecnie mieszkam w okolicach Oslo

  7. Jestem zainteresowany ofertą, przebywam na terenie Oslo pracę mogę zacząć od zaraz, nr tel 92517622

  8. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą, mamy samochód, posiadamy doświadczenie ze skanerem i komisjonowanie. Pracę możemy podjąć od zaraz! nr tel 503917252.

  9. Jestem zainteresowany tą pracą.
    kontakt:+48552474346