188,20 NOK/h

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz pomoc kuchenna Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 18:37

Restauracja z Drammen potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 188,20 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia kuchenne;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników, praca na zmywaku oraz wynoszenia odpadów;
  • wykonywanie prac porządkowych, mycie blatów;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć rozwijania się;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wielozadaniowość;
  • pracowitość;
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • odzież roboczą;
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-drammen/

ID ogłoszenia: 4762fd22b928645