od 168,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz produkcja kanapek fabryka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2022 23:20

Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Oslo bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac na produkcji;
  • pracownik będzie samodzielnie składał kanapki;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników oraz obsługa urządzeń kuchennych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • kontrolowanie jakości procesów produkcyjnych oraz efektu końcowego;
  • pakowanie gotowych produktów oraz ich magazynowanie.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dowaga oraz odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • energiczność;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualnej i komplet odzieży;
  • atrakcyjne wynagrodzenie przelewem na konto;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • norweską umowę o pracę.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/003/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-w-fabryce-z-oslo/

ID ogłoszenia: 156240b5f7bbdc3