166-178 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lipca 2022 20:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie w Sarpsborg bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 178 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie gotowych wyrobów;
  • pracownik będzie ważył wędliny, kontrolował jakość oraz obsługiwał różne urządzenia itp.;
  • w pracy należy przestrzegać zasad BHP.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doskonała organizacja pracy;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mc od pary albo 4000 NOK na mc od osoby;
  • ubezpieczenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

https://bit.ly/rekrutacja-norwegia2022 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-pakowaniu-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sarpsborg-2022/

ID ogłoszenia: 34862c5a4733765b