od 200 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia 2023 przy pakowaniu przekąsek od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2023 22:45

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii 2023. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie manualnych prac przy taśmie;
  • zadaniem będzie pakowanie solonych przekąsek;
  • prosta, ale powtarzalna praca manualna;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • kontrolowanie jakości;
  • zdejmowanie gotowych produktów z taśmy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • energiczność;
  • sumienność;
  • samodyscyplina;
  • atutem będzie znajomość BHP;
  • zaangażowanie;
  • chęć podjęcia pracy monotonnej i powtarzalnej.

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • dokładne wprowadzenie w zadania;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i bonusy.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/05/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-pakowanie-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-bergen-2023/

ID ogłoszenia: 177644825eb28b57