175 NOK brutto/h

Z językiem angielskim praca Norwegia przy sprzątaniu biur od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 19:37

Zatrudnienie we Fredrikstad ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu biur. Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla sprzątaczek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • zadaniem będzie sprzątanie biur, np. ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, włączanie zmywarek, sprzątanie toalet i innych pomieszczeń, a także wietrzenie itp.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy rekrutacji;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach (w pełni wyposażone pokoje – lodówki, pralki, podstawowe garnki, Internet po wi-fi).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca przy sprzątaniu biur. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-biur-praca-w-norwegii-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7355fc523c4d178a