175 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca Norwegia w Ski na produkcji elektroniki

  • Miasto lub region: Ski
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2015 14:31

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii (Ski) na linii produkcyjnej przy montażu elektroniki. Zatrudnienie dla osób posiadających doświadczenie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Ski
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 6

Zadania:
– zadania związane z lutowaniem części elektronicznych
– montowanie elementów
– kontrolowanie jakości, testowanie trwałości produktów

Prace zostają podzielone na etapy, do których przydzielony jest jeden pracownik.

Wymagania:
– od pracownika wymagamy posiadania wykształcenia min. średniego bądź doświadczenia produkcyjnego przy montowaniu elektroniki
– zdolność szybkiego lutowania
– dobra sprawność manualna
– chęć podjęcia pracy w zespole
– wyjazd od zaraz
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dokładność, precyzja, spostrzegawczość

Oferujemy:
– darmowe szkolenia
– jasne warunki zatrudnienia
– pełny wymiar godzin
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych umiejętności
– pracę w miłej atmosferze

Aplikacja:

[ogłoszenie nieaktualne]

Za pośrednictwem strony: finn.no/finn/Job/fulltime/object?finnkode=51687772

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-montazu-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-ski/

ID ogłoszenia: 34554f910905c3dc

15 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Norwegia w Ski na produkcji elektroniki”

  1. Witam serdecznie! Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem młodym energicznym mężczyzną, chętnym do pracy od zaraz. Procił bym również o kontakt mailowy: tomasz.gacioch1993@gmail.com lub telefonicznie: 516684724
    Pozdrawiam!

  2. Witam

    Posiadam inz, z elektroniki i telekomunikacji, jestem w pełni dyspozycyjny

    proszę o kontakt 530 782 728 lub pablik@onet.eu

    pozdrawiam

    Paweł

  3. witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy posiadam duze doswiadczenie gdzyz od 9 lat pracuje przy elektronice prowadze serwis

  4. Witam. jestem zainteresowany oferta. praktyke mam w lutowaniu podzespołow elektronicznych. numer tel. 536 054 252
    link z opisu nie działa. proszę o kontakt

  5. adamzloto na 9 marca 2015 @ 18:07

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą w Norwegi.
    Proszę o kontakt e-mail adam_zloto1@wp.pl

  6. witam, posiadam kilkuletnie doswiadczenie w pracy na produkcji, mam własne auto, jestem dyspozycyjny do wyjazdu od zaraz, lutowanie nie jest mi obce, jestem dokładny w tym co robie, chetnie podejme sie nauki norweskiego, chetne do pracy 2 osoby
    730 414 752 lub xdamian0@wp.pl

  7. witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy, pracuje na produkcji od 5 lat, osoba dokładna, sumienna, bez nałogów, wykonuje wszystkie powierzone prace, osoby chętne do podjęcia pracy 2
    prosze o kontakt 792003352

  8. Witam
    jestem zainteresowana pracą, posiadam roczne doświadczenie na produkcji, jako monter elementów precyzyjnych. Posiadam dużą umiejętność lutowania komponentów pod mikroskopem, jak i bez użycia mikroskopu. Dokładność, zdolności manualne jak i zaangażowanie w powierzone mi obowiązki. Proszę o kontakt 518 201 785

  9. Witam. Pracuje przy elektronice, posiadam 2 letnie doświadczenie na takich stanowiskach oraz przy produkcji lini SMD. Proszę o odpowiedz, mam wykształcenie licencjackie.

  10. WItam

    Mieszkam w Olso i jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz . Proszę o kontakt pod norweskim numerem (+47) 48684393 .
    Pozdrawiam
    Maciej Michalik

  11. pawelrola23 na 12 marca 2015 @ 12:37

    Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą, posiadam doświadczenie w pracy na magazynie,
    mam zapał do pracy, szybko się uczę. Mam 19 lat i bardzo zależy mi na pracy, która umożliwi mi zarobienie pieniędzy na realizację marzeń.
    Proszę o kontakt
    mój e-mail: pawel.rola23@gmail.com
    tel:602153967

  12. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy ,posiadam doświadczenie w lutowaniu pracowałam 7 lat jako monter elementów precyzyjnych oraz elektrycznych . Mam 29 lat mój numer 508 677 969 proszę o kontakt

  13. Witam
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem, mam 28 lat, bez nałogów, posiadam 10 letnie doświadczenie w serwisie elektroniki RTV i IT, wypracowana technika lutowania SMD i przewlekłe, praktyki zawodowe na produkcji wzmacniaczy audio,

    witekgrochmal@wp.pl
    tel: 793734555

    Pozdrawiam

  14. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 17:20

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt w razie pytań pod nr. 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian.

  15. Andrzej Cichończyk na 25 lipca 2015 @ 16:17

    Witam
    Mam 28 lat. Jestem magistrem inżynierem po Politechnice Gdańskiej na wydziale elektrotechniki i automatyki. Od 8 lat pracuje jako naprawiacz, obecnie jako inżynier napraw. Zajmuje się analiza i naprawa płytek drukowanych oraz wymianą komponentów elektronicznych. Jestem specjalistą w dziedzinie lutowania komponentów elektronicznych. Odbyłem bardzo wiele szkoleń w tej dziedzinie, posiadam kilka atrakcyjnych uprawnień oraz szkoleń z dziedziny elektronicznej. Jeżeli jesteście zainteresowani moją osobą proszę o kontakt.
    andrzej.cichonczyk@gmail.com