od 215 NOK brutto/h

Trondheim praca Norwegia bez języka na budowie płytkarz-murarz od zaraz

  • Miasto lub region: Trondheim, Tromso, Molde, Bodo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 19:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na budowie bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Trondheim dla płytkarzy-murarzy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: płytkarz/murarz na budowie.

Lokalizacja: Trondheim, Tromsø, Molde, Bodø.

Wynagrodzenie: od 215 NOK brutto na godz. w zależności od kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem różnych płytek w prywatnych budynkach, a także w obiektach użyteczności publicznej;
  • montowanie klinkieru na fasadach, a także drobne prace murarskie.

Wymagania:

  • posiadanie przynajmniej 3 lat doświadczenia  przy pracach murarskich i związanych z układaniem płytek;
  • zaletą będzie wykształcenie zawodowe/szkoła zawodowa;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich;
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę podpisywaną z norweską agencją zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość pobierania wynagrodzenia dwa razy w miesiącu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zapewnione ubrania oraz narzędzia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/plytkarz-murarz-trondheim-troms%C3%98-molde-bod%C3%98,oferta,7551141

ID ogłoszenia: 4565f0f184290873