131 NOK/h brutto

Bez języka praca w Norwegii dla par 2017 od zaraz przy pakowaniu sałatek Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 01:18

Dostępna od zaraz opcja pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu sałatek. Aktualna propozycja zatrudnienia 2017 w Stavanger dla 10 Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: 131 NOK za godzinę brutto oraz dodatek wakacyjny, co daje około 18000 NOK miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu sałatek, a następnie pakowaniu ich do pudełek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • możliwość przyjazdu własnym autem
  • zaletą będzie wykształcenie techniczne lub umiejętność obsługi maszyn
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i sumienność
  • posiadanie doświadczenia
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością stałej pracy
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskiego konsultanta
  • szansę rozwoju zawodowego
  • terminowe wypłaty
  • możliwość otrzymania zaliczek w wysokości 3000 NOK
  • pracę w oparciu i duńską umowę z delegacją do Norwegii
  • dużą liczbę godzin
  • pomoc w znalezieniu płatnego zamieszkania za około 80-100 NOK dziennie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres:

rekrutacja@pf-gruppen.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-salatek-stavanger/

ID ogłoszenia: 879593efbb0a1831

Linki sponsorowane