do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Norwegii na budowie glazurnik od zaraz

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2014 18:07

Firma budowlana od zaraz zatrudni glazurników, płytkarzy i kafelkarzy do pracy w Norwegii. Oferta dla Polaków w budownictwie bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik wykonuje zadania związane z kładzeniem płytek na ścianach. Przed przystąpieniem do układania glazury odpowiednio przygotowuje podłoże pod okładzinę lub posadzkę, przygotowuje materiały, a po ułożeniu płytek wypełnia spoiny i wykonuje wykończenie powierzchni.

Wymagania:
– wymagamy posiadania doświadczenia na danym stanowisku
– najchętniej zatrudniamy kandydatów z wykształceniem kierunkowym
– komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo branżowe)
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– fachowość, punktualność

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomagamy znaleźć miejsce zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– świadczenia socjalne
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: petra@eterni.no

Źródło:

ID ogłoszenia: 9295483141ad3160

5 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii na budowie glazurnik od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą-mam wieloletnie doświadczenie w budownictwie
    -układam płytki,kafelki,glazurę
    -prawo jazdy kat.B
    Przebywam w Norwegii mam pozwolenie na prace meldunek proszę o kontakt
    tel:+4796860481
    tel:+48662340865
    Pozdrawiam.

  2. witam jestem zainteresowany praca,jestem juz rok w norwegi,wykonywalem tu takie prace i inne,mam tu doswiadczenie znam zasady pracy,mam wieloletnie doswiatczenie w branzy budowlanej i jestem po szkole zawodowej, mam dokumenty,mialem w polsce firme remontowa,mam prawo jazdy,mam samochod w norwegii bus,i mam dzialalnosc budowlana okolo roku tu w norwegi, tel +4746558081,+48792341963

  3. Stanisław na 10 grudnia 2014 @ 12:56

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany oferta pracy. Wysłałem e-mail na podany adres. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie i odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam.

  4. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku glazurnik. Od 10 lat zajmuje się wykończeniówką głównie glazurnictwem.Mam duże doświadczenie zdobyte w pracach w Polsce jak i za granicami Belgia Szwajcaria.Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Dariusz.

  5. witam proszę o kontakt pozdrowienia