do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Norwegii na budowie jako malarz od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 02:03

Oferujemy pracę w Norwegii od zaraz na stanowisku malarza przy remontach. Ogłoszenie zatrudnienia na budowie z Bergen dla pracowników bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku malarza wewnątrz budynków
  • zadanie pracownika będzie przygotowywanie ścian (szlifowanie i szpachlowanie) oraz malowanie

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie referencji z poprzednich pracy
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w krajach Skandynawii

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewnione miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach
  • opłacanie przez pracodawcę składek i podatków
  • zatrudnienie w oparciu o legalną, norweską umowę
  • bezpłatny udział w rekrutacji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

zeitmann.4521361@es-candidate.com.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-z-jezykiem-angielskiem-dla-malarza-na-budowie-bergen/

ID ogłoszenia: 6965a0b0949664c5

5 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii na budowie jako malarz od zaraz Bergen”

  1. Jestem zainteresowany panstwa oferta jestem technikiem budowlanym pracowalem w bergen jako malarz angielski slaby ale duzo rozumiem tel 96823975

  2. mariusz głowacku na 16 listopada 2017 @ 18:52

    szukam pracy umnie malowac

  3. pracowalem we niemczech na wykonczeniach w polsce mialem wlasnom firme przwz ok 2 lata umiejetnosci moje to malowanie szpachlowanie tynkowanie stawianie scianek montarz sufituw podwieszanych elektryka hudraulika lekie przerubki numer kon 669398780 prace moge podjac dopiero w marcu

  4. 3Malarzy na 30 marca 2019 @ 09:20

    Brygada Trzech malarzy szuka pracy…

  5. 3Malarzy na 30 marca 2019 @ 09:25

    Sprostowanie do 3Malarzy. Psiadamy własny transport , jeden z nas mówi perfekt po angielsku. Prosze o wiecej szczegółw 695007208