do ustalenia

Magazynier bez znajomości języka praca w Norwegii na magazynie 2015 Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 03:59

Poszukujemy 2 magazynierów bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Tønsberg na magazynie przy zbieraniu zamówień. Od kandydata oczekujemy 2 letniego doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Tønsberg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: pr/100/2014

Zadania:
– organizowanie przechowywania towaru
– obsługiwanie urządzeń i sprzętu do prac rozładunkowych i transportowych
– kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu
– współpraca z dostawcami i klientami
– bieżące monitorowanie zapasów magazynowych

Wymagania:
– podzielność uwagi
– dobra pamięć
– doświadczenie magazynowe 2 letnie jest obowiązkowe
– posiadanie dokumentów potwierdzających kwalifikacje
– udokumentowane potwierdzenie umiejętności prowadzenia wózków widłowych
– przyjmowani są tyko kandydaci bez szkodliwych nałogów
– przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy
– komunikatywny język angielski w mowie jak i piśmie
– znajomość języka norweskiego będzie atutem

Oferujemy:
– miesięczny okres próbny, po którym dla najlepszych oferujemy stale zatrudnienie
– dobre wynagrodzenie
– wspieramy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– darmowe ubezpieczenie NNW
– dobre warunki zatrudnienia
– legalną pracę od stycznia 2015 roku

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV w języku angielskim + klauzula o ochronie danych na adres mailowy: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać: pr/100/2014

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-od-2015-bez-znajomosci-jezyka-tonsberg/

ID ogłoszenia: 9755488bae1a5588

1 odpowiedź na “Magazynier bez znajomości języka praca w Norwegii na magazynie 2015 Tønsberg”

  1. Bartosz Wdowiak na 26 listopada 2015 @ 11:17

    Witam,
    chciałbym uzyskać więcej informacji na temat oferty i spytać czy istnieje możliwość podjęcia pracy jako operator wózka widłowego niezależnie od typu.

    Bartosz Wdowiak