165 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii na magazynie z kosmetykami Oslo 2017

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 00:26

Szukamy od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego do zbierania zamówień. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 na magazynie drogeryjnym z Oslo.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała głównie na zbieraniu i realizacji zamówień składanych przez klientów hurtowych oraz indywidualnych
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy rozładunku oraz załadunku towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prowadzenie dokumentacji oraz aktualizację baz danych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobre zorganizowanie
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie polskich współpracowników
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę na norweskich warunkach

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 03/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-kosmetykami-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 12258b44d58dec9c

6 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii na magazynie z kosmetykami Oslo 2017”

  1. poszukujacy_pracy na 28 lutego 2017 @ 08:29

    jestem zainteresowany ofertą pracy niestety e-mail nie może do państwa dotrzeć. proszę o kontakt poszukujacy_pracy@wp.pl

  2. mateusztokarski1993 na 1 marca 2017 @ 17:40

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt na adres mailowy mateusztokarski21@gmail.com

  3. Miazga Krzysztof na 7 marca 2017 @ 15:03

    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy tel 534717775

  4. romekskal na 28 marca 2017 @ 10:51

    Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt na email : romekskal@wp.pl.

  5. Jestem zainteresowana waszą ofertą, proszę o kontakt na e-mail : ana-14-1994@o2.pl

  6. Witam jestem zainteresowany ta praca, zdrowy silny gotowy do pracy od zaraz prosze o kontakt +4791339457