168,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy produkcji kanapek w Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 września 2020 17:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pracowników bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Oslo na produkcji kanapek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji kanapek;
  • pracownik będzie porcjował składniki, a także przygotowywał je;
  • zadaniem będzie też pakowanie oraz dbanie o wysoką jakość produkcji itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • brak uzależnień;
  • bez j. norweskiego, ale z przynajmniej podstawową znajomością j. angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc przy załatwianiu formalności i spraw organizacyjnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;
  • próbną umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników, którzy się sprawdzą.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/09/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-w-rejonie-oslo/

ID ogłoszenia: 3875f5b78375ed38