168,40 NOK /h

Bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji kanapek od zaraz Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2019 21:43

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji spożywczej;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń, składanie kanapek oraz przygotowywanie składników i pakowanie;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym, zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • brak nałogów, trzeźwość i nie palenie w zakładzie;
  • elastyczność godzinowa;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest przynajmniej podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę o zaraz, również dla par;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc;
  • wsparcie podczas rekrutacji, czyli tłumaczenie dokumentów, organizacja przejazdów itp.;
  • norweską umowę o pracę na 3 mc z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • dodatki, np. premia za wydajność, premia świąteczna itp.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

norwayworker@europe.com z numeru referencyjnego pk/10/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 5155d9dd35aac1ea

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji kanapek od zaraz Oslo 2019”

  1. Marek Przychodzeń na 9 października 2019 @ 21:06

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz . Mam już papiery i zawód kucharza. . . Obecnie jestem 20 km od Oslo do piątku i jestem gotowy zostać na dłużej . Proszę o kontakt – Marek 517 173 169.

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam,
    Pamela Skinder