155 NOK/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Sandnes produkcja rowerów

  • Miasto lub region: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2018 18:33

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji rowerów. Zatrudnienie w Sandnes od zaraz dla Polaków. Oferujemy dobrą stawkę i norweską umowę. Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Początek: od zaraz.

Lokalizacja: Sandnes.

Zarobki: 155 NOK brutto/h.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • montaż rowerów;
  • praca ma charakter powtarzalny;
  • kontrolowanie jakości;
  • obsługa elektronarzędzi;
  • pakowanie;
  • inne zadania.

Wymagania:

  • umiejętności techniczne;
  • zdolności manualne;
  • komunikatywny język angielski;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • odpowiedzialność i pracowitość.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy;
  • norweska umowa na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • ubezpieczenie i składki;
  • zakwaterowanie płatne 3000 NOK miesięczne w dwuosobowych pokojach;
  • dostęp do norweskich świadczeń socjalnych.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod podany poniżej adres:

soknadansatte@fast-email.com

W tytule maila należy napisać: “Produkcja rowerów, imię i nazwisko”.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Do aplikacji należy dołączyć klauzulę zezwalającą na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-sandnes/

ID ogłoszenia: 7045ba4ffe6be72f