145 NOK/h brutto

Z językiem angielskim praca w Norwegii przy sprzątaniu domów od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:11

Dostępna od zaraz praca w Norwegii na stanowisku sprzątaczki. Zatrudnimy w Stavanger osoby z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 145 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 1

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu mieszkań oraz domów klientów
  • są to głównie stałe zlecenia, chociaż zdarzają się prace jednorazowe np. po imprezach

Wymagania:

  • dobre nastawienie
  • pracowitość i sumienność
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • chęć i energia do pracy

Oferujemy:

  • pracę w Norwegii od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wysokie zarobki
  • narzędzia i środki niezbędne do pracy
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

justynadomanska82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-sprzatanie-mieszkan-z-jezykiem-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 5285a22b61c49b0b