do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Norwegii sprzątanie domów-mieszkań Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:22

Firma sprzątająca z Oslo poszukuje od zaraz kobiet bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace polegają na dokładnym wysprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zadania jakie będzie musiał wykonywać pracownik to między innymi: pranie, odkurzanie, zmywanie naczyń, czyszczenie łazienki, ścielenie łóżek itp.

Wymagania:
– zaradność, samodzielność, punktualność, uczciwość
– dobre zorganizowanie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (dokument do wglądu)
– przyjazne usposobienie
– zmotywowanie do podjęcia pracy fizycznej
– wykonywanie zlecanych zadań
– angielski na poziomie komunikatywnym
– optymistyczne podejście do życia

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– miejsce do zamieszkania
– pomoc przy formalnościach
– start już od zaraz
– ciągłe zlecenia
– oferujemy zatrudnienie na dłuższy okres

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać w formie CV na adres mailowy: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań od zaraz, Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 82255a59bd87b775

6 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii sprzątanie domów-mieszkań Oslo”

  1. Litwin Violetta na 20 lipca 2015 @ 15:16

    Witam serdecznie. Poszukuję pracy jako osoba sprzątająca, ponieważ mam duże doświadczenie. 2 lata pracowałam w Holandii jako osoba sprzątająca domy. Byłam tam bardzo szanowanym pracownikiem i nigdy nikogo nie zawiodłam. Posiadam wszystkie wymagania związane z tą pracą i jak najbardziej klasyfikuję się do tej o to pracy. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie mojego ogłoszenia 🙂
    Z poważaniem:
    Violetta Litwin

  2. dzien dobry , szukam paracy w norwegii , moze byc sprzatanie , jestem doswiadczony , lat . czystosci , jestem uciwosci , niekaralnosci , mily .rzetelnosc pracy dbam , o czystosci , sprzatanie . prosze odpowiedzi , na maile . pilne natymiast od zaraz do pracy . pozdrawiam , janusz z krakowa

  3. Elżbieta szydlowska na 21 lipca 2015 @ 19:56

    Jestem zainteresowana pracą ale nie mam zaswiadczenia o nie karalności . obecnie jestem w Oslo do Polski będę lecieć dopiero we wrześniu .

    • Sprzątanie domów i mieszkań od zaraz,Oslo na 18 sierpnia 2015 @ 14:04

      Witam jestem zainteresowana pracą.Doświadczenie w sprzątaniu mam,zaświadczenie o niekaralności równiez.Mieszkam w Lorenskog,bardzo potrzebuje pracy.Pozdrawiam

  4. Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Jestem obecnie w Norwegii i mogłabym się podjąć tej pracy. Mój numer telefonu 004796883471. Pozdrawiam Kinga

  5. Barbara Chojnowska -Ptak na 12 sierpnia 2015 @ 19:01

    Witam.Jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem ,gdyż jestem w trakcie poszukiwania pracy. Mieszkam w Nesbru ,posiadam własny samochód i doskonale znam topografię miasta ,więc dojazd do pracy nie będzie dla mnie żadnym problemem. Poza tym mam zezwolenie na pobyt i numer personalny.Co do moich kwalifikacji to mam doświadczenie w sprzątaniu domków , jestem osobą sumienną i pracowitą. Myślę ,że jestem odpowiednią kandydatką.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz .tel.96716086