171 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii sprzątanie samolotów od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:38

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy chętnych do sprzątania i porządkowania samolotów na lotnisku w Oslo.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 171 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dokładnym sprzątaniu wnętrza samolotów – kabin pilotów, pokładu, zaplecza oraz toalet
  • obowiązkiem pracownika będzie opróżnienie koszy, odkurzanie, mycie szyb, wycieracie kurzy, uzupełnianie środków higienicznych, itp.
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o byciu niekaranym
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • umiejętność pracy w grupie
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 4000 NOK za miesiąc
  • możliwość uczestniczenia w niedrogim kursie językowym
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • szansę na stałą współpracę dla najlepszych pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy aplikować wypełniając formularz dostępny na stronie:

Należy zaznaczyć opcję “pracownik sprzatajacy”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 85958ebe735ce4df

25 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii sprzątanie samolotów od zaraz Oslo”

  1. Jolanta mam doświadczenie w sprzotaniu jestem osobo pracowito uczciwo sumienno proszę o tel 664012756

  2. witam jestem zainteresowana ofertą pracy bardzo proszę o kontakt 606672381

  3. "pracownik sprzątający" na 18 kwietnia 2017 @ 21:30

    Witam bardzo bym chciała pracowac jako sprzątaczka -przy sprzataniu samolotów, od 01.06.2017 czekam na odpowiedz z poważaniem Helena Kondzielewska

  4. Witam pisze w sprawie pracy przy sprzataniu samolotow , jestem zainteresowany panstwa ofrera pracy wypełnialem juz formularz i wysyłalem do Państwa . Proszę o odpowiedz na numer telefonu 783806541

  5. Spełniam warunki od zaraz Proszę o kontakt!

  6. Od zaraz prosze o informacje 888747478

  7. sprzątanie samolotów na 25 kwietnia 2017 @ 13:21

    Witam, interesuje mnie Panstwa oferta mam doświadczenie w sprzątaniu. Aktualnie pracuje w UK ale jeśli trzeba mogezzacząć prace od zaraz

  8. Witam serdecznie. Jestem zainteresowana oferta sprzatanie samolotow Oslo. Obecnie mieszkam w Norwegii niedaleko lotniska. Posiadam doswiadczenie na tym stanowisku. Jestem osoba sumienna i uczciwa, umiem pracowac w grupie, bez nalogow.Bardzo prosze o kontakt pod nr.tel. 94715528 w Norwegii lub polski numer 0048697292321

  9. Obecnie mieszkam w Norwegii niedaleko lotniska. Jestem zainteresowana ta oferta pracy. Wypełniłam wymagany druk na waszej stronie jednakże nie ma tam opcji pracownik sprzatajacy.

  10. Praca od zaraz na 26 kwietnia 2017 @ 17:27

    Spelniam warunki i moge podjac prace od zaraz, prosze o kontakt 886494936

    • Witam serdecznie jestem gotów podjąć od zaraz prace w Państwa Firmie przy sprzątaniu samolotów . Nie ukrywam ,że samoloty pasażerskie to moja pasja i z chęcią połączył bym prace z nią zaznaczając przy tym że jestem bardzo dokładny w tym co robię .Z góry ślicznie dziękuje .Pozdrawiam serdecznie .

  11. Witam serdecznie, razem z moim chłopakiem i przyjaciółką jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy młodzi (20 lat), mamy dużo siły i witalności. Z taką załogą samoloty, będę wysprzątane migiem. Cała nasz trójka ma doświadczenie w sprzątaniu. Pieniądze, które zarobimy, chcemy poznaczyć na podróżowanie. Jesteśmy bardzo pracowici, odpowiedzialni, sumienni. Mamy w sobie bardzo dużo pozytywnej energii! 🙂

  12. witam; trzy osoby zainteresowane państwa ofertą , pracowite z doświadczeniem bez nałogów , elastyczne proszę o kontakt na e-mail

  13. Anna Marja na 4 maja 2017 @ 10:46

    Dzień dobry,

    mam na imię Ania, wraz z moją kolezanką Elą jesteśmy zainteresowane Pańską ofertą.
    Spełniamy wymagania. Jesteśmy pracowite, sumienne, rzetelne i uśmiechnięte 🙂

    Lubimy samoloty oraz pracę w zespole 🙂

    Będziemy wdzięczne za kontakt: +48 508 506 883

  14. Mieszkam w Polsce i jestem gotowa do pracy bardzo potrzebuje pracy o jestem gotowa

  15. Marta Kuniej na 8 maja 2017 @ 19:07

    Witam. Jestem zainteresowana praca. Nadal aktualna? Mam doświadczenie w sprzatniu. Proszę o kontakt

  16. Witam interesuje mnie oferta jaką państwo zgłosiliście niestety na podaną stronę nie mogę się zalogować. Jeśli szukacie Państwo osób które bardzo chętnie wykonują powierzone im obowiązki sumiennie i rzetelnie to proszę o kontakt.

  17. Szukam pracy na 8 czerwca 2017 @ 10:48

    Bardzo zależy mi by wyjechać do Norwegi , szukam stałej pracy, swoje obowiazki wykonuje dokładnie, szybko się uczę proszę o kontakt 883019778
    Pozdrawiam Marta

  18. witam mam 21 lat i chcialbym sie dowiedziec czy to jest jeszcze aktualne numer tel 96831882

  19. Kamil Wadowski na 17 czerwca 2017 @ 12:07

    Bardzo zależy mi na wyjedzie do pracy jestem dyspozycyjny od zaraz bardzo proszę o kontakt 514265058

  20. Jestem zainteresowana Państwa ofertą , proszę o kontakt mailowy .

  21. jans joy na 6 lipca 2017 @ 12:45

    contact please +48574230427 or jansjoy1985@hotmail.com

  22. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy przy sprzątaniu samolotów. Myślę, iż spełnięPaństwa oczekiwania, ponieważ jestem osobą pracowitą i uczciwą. Mój numer telefonu 500 764 012 . Proszę o kontakt.

  23. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY Z KOLEGA PODJECIEM TEJ PRACY.PROSZE O ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM SERDECZNIE.proszeo kontajt na maila fudala.adrian@gmail.com