atrakcyjne

Brukarz – oferta pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz, Kristiansand 2020

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 14:38

Firma z Kristiansand poszukuje doświadczonych brukarzy do legalnej pracy w Norwegii od zaraz w budownictwie przy układaniu kostki brukowej. Oczekiwana znajomość języka angielskiego bądź norweskiego.

Zakres obowiązków:
-Układanie kostki brukowej

Wymagania:
-Doświadczenie w zawodzie
-Mile widziane prawo jazdy kategorii B, (ale nie jest
obowiązkowe),
-Punktualność, dyspozycyjność, zaangażowanie w zlecone prace.
-Język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym
-Norweski D-nummer mile widziany

Oferujemy:
-Norweską umowę o pracę
-Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
-Ubezpieczenie
-Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniamy:
-Odzież roboczą
-Narzędzia do pracy
-Transport
-Zakwaterowanie

tomasz.berk@executivesolutions.pl

ID ogłoszenia: 5235ee0bdf8a33d6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: executive
  • Zarejestrowany od: 29 maja 2020

Inne przedmioty dodane przez executive

Ostatnie przedmioty dodane przez executive »