195 NOK brutto/h

Budownictwo bez języka praca w Norwegii malarz budowlany od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2019 01:27

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii, od zaraz jako malarz budowlany. Zatrudnienie na budowie w Bergen bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: malarz budowlany.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie natryskowe malowanie mieszkań, a także przygotowywanie powierzchni pod malowanie;
  • maszynowe nakładanie oraz szlifowanie gładzi.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • 2 lata doświadczenia, jako malarz;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • posiadanie doświadczenia w krajach skandynawskich.

Oferujemy:

  • norweską umowę oraz świadczenia socjalne;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wynagrodzenie 195 NOK brutto na godz., a z czasem wynagrodzenie wzrasta;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń w języku angielskim na adres: office@eastgaterecruitment.com w temacie należy wpisać „Malarz Norwegia”.

Do CV trzeba dodać klauzulę: “Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/malarz-budowlany-do-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 6505cc480c530613

1 odpowiedź na “Budownictwo bez języka praca w Norwegii malarz budowlany od zaraz Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy duże doświadczenie w pracach wykończeniowych dwie osoby dyspozycyjne