171 NOK/h

Budownictwo dam pracę w Norwegii dla montera K-G bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2014 02:44

Firma budowlana z Bergen poszukuje montera suchej zabudowy (karton-gips). Praca w Norwegii dla budowlańców przy wykończeniach bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK/h

Zadania:
Jest to praca fizyczna na budowie polegająca na montowaniu ścianek działowych i płyt kartonowo-gipsowych. Zatrudniony będzie wykonywał wszelkie niezbędne prace wykończeniowe.

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie 4 letniego doświadczenia
– umiejętność pracy z systemem Knauf, Armstrong, Rigips bądź Deko
– wykształcenie kierunkowe bardzo wskazane
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego zawodu
– dokładność, schludność, precyzja w ręku

Oferujemy:
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– podpisanie umowy o pracę na norweskich warunkach
– płatne zakwaterowanie
– wykorzystanie nadgodzin

Aplikacja:
Proszę przesłać CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych i dokumentach potwierdzający kwalifikacje na adres: norwegia@koncepcja.eu w tytule proszę umieścić: Monter K-G Norwegia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-dla-montera-budowlanego-przy-wykonczeniach-bergen/

ID ogłoszenia: 30754330e08bc33a

Linki sponsorowane

7 komentarzy na “Budownictwo dam pracę w Norwegii dla montera K-G bez języka Bergen”

  1. monte k.g norwegia na 17 października 2014 @ 09:10

    jestem za interesowany praca

  2. jestem zainteresowany pracą

  3. pilotseweryn@onet.pl na 14 listopada 2014 @ 10:09

    dołączam się 605894033 płyty gk profesionalnie

  4. monte k-g norwegia na 24 listopada 2014 @ 09:09

    Witam mam 34 lata od 11 zajmuje się suchą zabudową oraz gipsowanie gładzie malowanie itd numer tel 669369135 proszę o kontakt Pozdrawiam

  5. Witam od 7 lat przy suchej zabudowie moge zaczac od juz 786-125-987

  6. cala wykonczeniowka oraz plytki -solidnie i fachowo

  7. Witam serdecznie .
    W załącznikach przesyłam CV w jezyku angielskim . Mam wieloletnie doswiadczenie w pracach budowlanych nie tylko w G/K ale także wod-kan . gaz . systemy spawalnicze MIG . MAG . TIG . eletryczne systemy podłączeniowe . drewniane konstrukcje . szalunki . murarka . kamieniarstwo itd. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Mój nr tel 48 693140049 lub 44 7941667317 lub 47 96829103 . Po wiecej informacji prosze o kontakt pod w/w nr. email .