od 171 NOK za godz.

Budownictwo Monter płyt gipsowo-kartonowych Norwegia praca bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 listopada 2014 20:30

Firma budowlana z Bergen zatrudni budowlańców do regipsów bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy remontach – monter płyt gipsowo-kartonowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: od 171 NOK za godz.

Zadania:
Do osoby zatrudnionej należeć będzie montowanie płyt kartonowo-gipsowych. Pracownik będzie się również zajmował pracami wykończeniowymi w domach i biurowcach.

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym
– od kandydatów oczekujemy przynajmniej 4 letniego doświadczenia w zawodzie
– mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
– posiadanie fachu w ręku
– precyzyjne wykonywanie zadań
– dokładność, punktualność,
– przestrzeganie zasad BHP
– znajomość najnowszych technik budowanych będzie atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– stałe zlecenia
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– dobre wynagrodzenie
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim i z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: norwegia@koncepcja.eu w załączniku proszę przesłać skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-budowie-monter-plyt-kg-w-bergen-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 85954542db2c279d

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Budownictwo Monter płyt gipsowo-kartonowych Norwegia praca bez języka Bergen”

  1. witam,jestem zainteresowany oferta jesli jest aktualna jeszcze,posiadam doswiadczenie ,przebywam obecnie w norwegi,mam wszystkie pozwolenia na pobyt prace itp,gotowy podjac prace od zaraz,prosze o kontakt 998-94-556 pozdrawiam

  2. Witam mam własną firmę budowlana w Niemczech działającą juz od 2,5 lat lecz wolę pracować w Norwegi.Posiadam wszelkie umiejętności remontowe jak i budowlane.Elewacje,malowanie szpachlowanie,wstawianie drzwi oraz okien,układanie podłóg linoleum,dywanowych itp posiadam także umiejętności ślusarskie ponieważ jestem z zawodu ślusarz . Jestem bardzo zainteresowany ta propozycją.Mój nr tel.519-417-313 Serdecznie pozdrawiam