do uzgodnienia

Budownictwo oferta pracy w Danii dla dekarzy od zaraz, Bergen, Tromsø, Bodø

  • Miasto lub region: Bergen, Tromsø, Bodø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 01:49

W rejonie m.in. Bergen, Tromsø, Bodø propozycja legalnej pracy w Norwegii w budownictwie dla dekarzy. Ogłoszenie adresowane do osób ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki:
– Przygotowywanie, modernizacja i naprawa wentylacji na elewacjach i dachach budynków.
– Montaż paneli na dachach i elewacjach budynków
– Naprawa nieszczelności na dachach i budynkach
– Montaż drabin na prywatnych budynkach
– Tworzenie i instalowanie systemów odwadniających
– Przygotowywanie i instalacja systemów wentylacyjnych

Kwalifikacje:
– Odpowiednie uprawnia w zakresie instalacji wentylacyjnych i hydraulicznych
– Kilka lat doświadczenia może zrekompensować brak uprawnień
– Prawo jazdy kat. B.
– Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego

Wynagrodzenie zgodnie z umowa.
Wymagany norweski numer personalny.

Liczba wakatów: 3
Praca: stała

Wnioski będą przetwarzane na bieżąco.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim.

beata@xlbemanning.no

ID ogłoszenia: 4765f32905654774