od 200 Nok/h

Budownictwo – oferta pracy w Norwegii dla murarza – Oslo 2017

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 01:07
  • Wygasa: 57 dni, 21 godzin

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii w budownictwie dla murarzy. Zatrudnienie w firmie z Oslo przy murowaniu z materiałów takich jak cegła klinkierowa i Leca.

W związku z nowym projektem budowlanym na terenie Oslo, rozpoczynamy nabór pracowników na stanowisko:

Murarz

Ilość wakatów: 8
Nr. ref.: Murarz 08/17

Obowiązki:
– murowanie z materiałów min. KLINKIER, LECA

Wymagania:
• min. 2 letnie potwierdzone doświadczenie w zawodzie
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
• długoterminowe kontrakty (pełen etat)
• atrakcyjne wynagrodzenie od 200Nok/h zależne od doświadczenia
• pracę w stabilnej dużej firmie
• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 801599eb27275b03

Brak tagów