atrakcyjne

Budownictwo praca w Norwegii przy remontach-wykończeniach sufity podwieszane, regipsy

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016 04:12

Agencja pośrednictwa zatrudniania za granicą poszukuje budowlańców – cieśli/stolarzy do podjęcia pracy w Norwegii przy wykończeniach, remontach związanych z montażem sufitów podwieszanych, płyt kartonowo-gipsowych etc.

Cieśla/Stolarz-sufity podwieszane i K/G-Norwegia-Pilne

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nowym, pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

“Cieśla/Stolarz-sufity podwieszane i K/G”

Ilość wolnych stanowisk: 6
Miejsce pracy: Norwegia
Nr. ref.: Sufity podwieszane

OBOWIĄZKI:
– montaż konstrukcji sufitów podwieszanych
– montaż zabudowy K/G

Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy w/w stanowisku
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność pracy samodzielnej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka norweskiego(warunek konieczny!)
– praktyczna umiejętność montażu systemu Nordia (mile widziane)
– preferowani kandydaci z doświadczeniem w krajach skandynawskich
– prawo jazdy oraz własny samochód (dodatkowy atut)

PRACODAWCA NORWESKI OFERUJE:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwe długie dni pracy
– możliwe długoterminowe kontrakty
– zatrudnienie na terenie Norwegii,
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej norweskiej firmie,
– pełne socjalne (dodatki rodzinne itp.)

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!

W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”.

ID ogłoszenia: 108570cefa6a3857

Brak tagów

2 komentarze na “Budownictwo praca w Norwegii przy remontach-wykończeniach sufity podwieszane, regipsy”

  1. Damian Synowczyk na 6 czerwca 2016 @ 14:15

    witam poszukuje pracy
    mam duże doświadczenie w remontach żadnej pracy się nie boje

    Damian Synowczyk

  2. MG House Development na 13 lutego 2017 @ 15:44

    Witam .
    Firma remontowo budowlana zajmująca się wykończeniem wnętrz jak i pracami zewnętrznymi typu kostka , elewacja , intalacje elek, wod, kan .poszukuje pracy w norwegiI .
    https://www.facebook.com/mghosuedevelopment ( GALERIA ZDJĘC ) .
    Zakres usług :
    • budowa domów pod klucz
    • zabudowy z płyt kartonowo – gipsowych
    • podwieszanie sufitów wielopoziomowych
    • układanie kafelek, gresu, glazur, kamienia
    • układanie paneli podłogowych• malowanie
    • szpachlowanie
    • montaż drzwi wew.zew.okien
    • murowanie ,tynkowanie
    • instalacje elek/wod/kan
    • docieplenia,struktura
    • układanie kostki brukowej