ok. 185 nok/h

Cieśla konstrukcyjny od zaraz Norwegia praca w budownictwie, Bergen

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 20:46
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Agencja zatrudnienia pilnie poszukuje kandydatów do podjęcia od zaraz legalnej pracy w Norwegii w budownictwie na terenie Bergen jako cieśla konstrukcyjny. Oferta przy montażu konstrukcji drewnianych.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Cieśla Konstrukcyjny Stolarz
Ilość wakatów: 12
Miejsce pracy: Norwegia (Bergen)
Nr ref.: Cieśla konstrukcyjny 1/17

Obowiązki:
– montaż drewnianych konstrukcji ścian i sufitów, zabudowa G/K na profilach metalowych, prace wykończeniowe (okna, drzwi, podłogi), budowa drewnianych domów

Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie
– znajomość rysunku technicznego
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
– umowę na warunkach NORWESKICH
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwe wielomiesięczne kontrakty
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8015887335f2d68d

3 komentarze na “Cieśla konstrukcyjny od zaraz Norwegia praca w budownictwie, Bergen”

  1. Bartek1473 na 2 lutego 2017 @ 15:18

    Witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 571391419

  2. Artur Janik na 4 lutego 2017 @ 11:52

    Poszukuję pracy w Norwegii
    Jestem stolarzem ( produkcja drzwi i okien , malowanie natryskowe , montaż)

    • Artur Janik na 4 lutego 2017 @ 12:03

      Szukam pracy w Norwegii najlepiej w Bergen ( mam tam rodzinę)
      Jestem stolarzem z 25 letnim doświadczeniem , prowadziłem zakład stolarski produkujący drzwi , okna , podłogi.
      Pracowałem na lakierni , na produkcji , montaż drzwi, okien , podłóg
      Artur Janik +604259378