230 - 270 NOK

Cieśla szalunkowy dam pracę w Norwegii na budowie od stycznia 2023 w Oslo, Bergen, Stavanger

  • Miasto lub region: Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2022 02:00

M.in. na terenie miasta Oslo, Bergen, Stavanger propozycja podjęcia pracy w Norwegii na budowie jako cieśla szalunkowy. Zatrudnienie 2023 przy montażu szalunków systemowych i tradycyjnych.

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS).
Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.
Eterni Norge przyjmie wykwalifikowanych cieśli do pracy na projektach budowlanych na terenie Bergen, Stavanger, Trondheim.
Realizujemy wiele różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Miejsce pracy: Norwegia.
Start pracy od II polowy stycznia 2023.

Zadania:
· Montaż szalunków systemowych, Peri i Doka, oraz tradycyjnych na budowie. Dodatkowo: betonowanie lub zbrojenie.

Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako cieśla
•Mile widziane doświadczenie przy betonowaniu lub zbrojeniu
•Umiejętność czytania rysunku

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia: 247 NOK – 265 NOK brutto/h
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
•Elastyczny czas pracy

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie:

IR@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB

Miejsce pracy: Norwegia

ID ogłoszenia: 33663a598af3139d