207NOK/h

Cieśla szalunkowy – oferta pracy Norwegii na budowie, Molde 2019

  • Miasto lub region: Molde
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 11:59
Cieśla szalunkowy – oferta pracy  Norwegii na budowie, Molde 2019

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie w charakterze cieśli szalunkowego. Zatrudnienie w rejonie Molde przy montażu szalunków tradycyjnych i systemowych.

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:
Stawianie tradycyjnych szalunków drewnianych (możliwe DOKA lub/i PERI)
Stawianie wzmocnień – żelazne wiązanie
Montaż elementów stropów
Wylewka ścian
Zbrojenia metalowe

Wymagania:
Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Numer Norweski Personalny
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
Referencje ustne lub pisemne
Własne auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w zakwaterowaniu
Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach
Długoterminowe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: krakow@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 733 906 400
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/JobZoneKrakow/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 4385c41c64648607

1 odpowiedź na “Cieśla szalunkowy – oferta pracy Norwegii na budowie, Molde 2019”

  1. Pucia Stanisław na 28 stycznia 2019 @ 18:51

    Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy w Norwegii. Posiadam 35-letni staż pracy w budownictwie, w tym 15 lat zagranicą.
    Nr tel.: 661 135 223

    Z wyrazami szacunku
    Stanisaw Pucia