176 NOK

Cieśla szalunkowy – oferty pracy w Norwegii w budownictwie 2015

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2015 20:39

Agencja pracy za granicą dla swojego klienta poszukuje budowlańców – cieśli szalunkowych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii w budownictwie. Zatrudnienie w renomowanych firmach budowlanych.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osób na stanowisko:
Cieśla szalunkowy – Norwegia

Nr. Ref. CSZ/NOR/05.15

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska pracy:
Praca w zawodzie cieśli szalunkowego w renomowanych norweskich firmach budowlanych.

Wymagania:
Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy – minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat.
Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
Praktyczna umiejętność pracy z szalunkami systemowymi
Dobra znajomość rysunku technicznego
Język angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację w trakcie interview i z pracodawcą
Pozytywne referencje od byłych pracodawców
Dyspozycyjność do wyjazdu maj-czerwiec

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
•W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
•Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
•Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
•Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 176 NOK brutto za godzinę
•Możliwość długoterminowej współpracy (pierwszy kontrakt 3-miesięczny)
•Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
•Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w (około 2500 – 3500 NOK za 2 tygodnie)
•W wyniku zatrudnienia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego Nr. Ref. CSZ/NOR/05.15 na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

ID ogłoszenia: 6535554a3ae89229

Brak tagów

Linki sponsorowane