215-250 koron

Cieśla szalunkowy-zbrojarz praca Norwegia na budowie od zaraz, Trondheim, Oslo

  • Miasto lub region: Trondheim, Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2022 00:59

W rejonie Trondheim oraz Oslo dostępna do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Norwegii na budowie dla doświadczonych cieśli szalunkowych – zbrojarzy. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania.

Gråkallen Bygg Og Utleie As jest agencją pracy w branży budowlanej, działającą na rynku norweskim, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gråkallen Bygg Og Utleie As koordynuje proces rekrutacji wykwalifikowanych pracowników w odpowiedzi na potrzeby klientów do różnych projektów.
Jesteśmy stabilną firmą, która oferuje stałe zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę w okolicach Oslo i Trondheim. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i rozwój, a także zapewnimy niezbędne kursy.
Obecnie dla naszych Klientów poszukujemy osób do długoterminowych projektów na stanowiskach:

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz,Cieśla konstrukcyjny.

Oferujemy atrakcyjne stawki od NOK 215.- do NOK 250.- kr brutto.

Więcej o naszej firmie możesz sprawdzić na www.gbu.as

Zakres obowiązków:
• Montaż szalunków systemowych,
• Zbrojenie ścian,stropów na budowie,
• Wylewanie betonu,
• Wykonywanie szalunków drewnianych,
• Prace wykonywane zgodnie z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę,
• Pomoc w zakwaterowaniu,
• Stabilna praca na długoterminowych projektach,
• Możliwość pracy rotacyjnej,
• Polski konsultant dostępny,
• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych,
• Zapewniamy odzież roboczą oraz narzędzia,
• Wypłata wynagrodzenia co dwa tygodnie

Nasze wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w pracy na w/w stanowiskach min.3 lata,
• Mile widziane wykształcenie zawodowe,
• Pożądane z udokumentowanym zrozumieniem / czytaniem rysunków technicznych
• Mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,
• Chęć pracy zespołowej w grupie,
• Dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
• Dobre referencje od poprzednich pracodawców,
• Gotowość szybkiego podjęcia pracy.

Osoby zdecydowane na długą współpracę,prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na adres:

pb@graakallen.no

ID ogłoszenia: 5216295c5144e7f6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: patrycjusz
  • Zarejestrowany od: 27 maja 2022

Inne przedmioty dodane przez patrycjusz

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez patrycjusz »