166 NOK brutto na godzinę

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy naprawie palet od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:43

Dam fizyczną pracę w Norwegii dla Polaków przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz na magazynie z Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 166 NOK na godzinę pracy brutto
Umowa: na czas określony – do końca maja 2017

Zakres zadań:

  • pracownik kontroluje oraz ocenia jakość palet drewnianych i zajmuje się ich naprawianiem
  • do zadań należeć będą również inne zadania magazynowe, np:. rozładunek i załadunek

Wymagania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz do końca maja 2017
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • dokładność
  • brak uzależnień
  • zdolności manualne
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie wdrażające
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: np/045/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-naprawie-palet-bergen/

ID ogłoszenia: 62458477a2bdeb87

6 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy naprawie palet od zaraz Bergen”

  1. Witam !, jestem zainteresowany pracą , prosze o e-maila i tel kontaktowy

  2. Jestem zainteresowany prosze o kontakt 793296998

  3. Witam,
    Jestem zainteresowany pracą. Posiadam doświadczenie przy produkcji i naprawie palet. Proszę o kontakt.

  4. jestem zainteresowany praca przy naprawie palet i podaje tel 99876402 lub meil robertorzel73@wp.pl

  5. Jestem zainteresowany prosze o kątakt 791098742

  6. Jestem zainteresowany proszę o kontakt.