162,40 NOK na godz.

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka od zaraz melioracje Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2021 20:57

Zatrudnienie w Drammen dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy melioracji z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się odmulaniem oraz udrożnianiem rowów;
  • zadaniek będzie zbieranie śmieci, koszenie traw oraz oczyszczanie dna.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • wytrzymałość;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • własna odzież robocza – koniecznie jeden komplet własnej odzieży na zmianę;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • odzież roboczą dobrej jakości oraz obuwie do pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK na mc od osoby;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2021 Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-melioracji-2021-drammen/

ID ogłoszenia: 7566086ea18cc50c